1. Голосування проводиться в спеціально відведених та облаштованих приміщеннях, в яких обладнуються кабіни для таємного голосування та визначаються місця видачі бюлетенів для голосування і встановлення скриньок для голосування (далі - виборчі скриньки). На одній дільниці з всеукраїнського референдуму облаштовується одне приміщення для голосування. Контроль за облаштуванням приміщення для голосування покладається на дільничну комісію з всеукраїнського референдуму.
2. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування забезпечують дільниці з всеукраїнського референдуму необхідними приміщеннями для голосування, придатними для облаштування відповідно до вимог цього Закону та нормативів, встановлених Центральною виборчою комісією, надають технічну допомогу в облаштуванні.
3. Приміщення для голосування для малої дільниці з всеукраїнського референдуму повинно мати площу не менше 50 квадратних метрів, середньої - не менше 75 квадратних метрів, великої - не менше 90 квадратних метрів.
4. У разі якщо приміщення дільничної комісії з всеукраїнського референдуму та приміщення для голосування неможливо повністю пристосувати для потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, відповідні місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування організовують безперешкодний доступ зазначених осіб до таких приміщень.
5. Приміщення для голосування повинно бути обладнане достатньою кількістю кабін для таємного голосування. Для малих дільниць з всеукраїнського референдуму кількість таких кабін повинна бути не менше двох, для середніх - не менше чотирьох, для великих - не менше шести. Розміщення обладнання у приміщенні для голосування планується таким чином, щоб місця видачі бюлетенів для голосування, вхід і вихід із кабін для таємного голосування, виборчі скриньки перебували у полі зору членів дільничної комісії з всеукраїнського референдуму та осіб, які відповідно до цього Закону мають право бути присутніми у приміщенні для голосування, а також щоб забезпечувалося вільне пересування виборців, у тому числі осіб на кріслах колісних та інших маломобільних груп населення.
6. Приміщення для голосування на спеціальній дільниці з всеукраїнського референдуму повинно мати відкритий доступ для членів комісії з всеукраїнського референдуму, уповноважених осіб суб’єктів процесу всеукраїнського референдуму, офіційних і міжнародних спостерігачів та представників засобів масової інформації, посадових осіб відповідного територіального та регіонального представництва Центральної виборчої комісії.
Керівники закладів, установ, командири військових частин (формувань), де утворені такі дільниці, зобов’язані забезпечити безперешкодний доступ членів комісій з всеукраїнського референдуму, виборців, включених до списку цієї дільниці з всеукраїнського референдуму, уповноважених осіб суб’єктів процесу всеукраїнського референдуму, офіційних і міжнародних спостерігачів та представників засобів масової інформації до приміщення для голосування.
7. Кожна дільниця з всеукраїнського референдуму забезпечується необхідною кількістю виборчих скриньок - стаціонарних (великих) та переносних (малих). Виборчі скриньки виготовляються з прозорого матеріалу за розмірами, встановленими Центральною виборчою комісією. Мала дільниця з всеукраїнського референдуму повинна мати не менше двох стаціонарних виборчих скриньок, середня - не менше трьох стаціонарних виборчих скриньок, велика - не менше чотирьох стаціонарних виборчих скриньок. Кожна дільниця з всеукраїнського референдуму повинна мати не менше двох переносних виборчих скриньок. Стаціонарні виборчі скриньки встановлюються у приміщенні для голосування так, щоб виборці при підході до них мали можливість проходити через кабіни (кімнати) для таємного голосування. Порядок виготовлення, обліку, використання та зберігання виборчих скриньок визначається Центральною виборчою комісією.
8. У приміщенні для голосування або безпосередньо перед ним дільнична комісія з всеукраїнського референдуму в обов’язковому порядку забезпечує розміщення офіційних інформаційних матеріалів всеукраїнського референдуму.
9. У приміщенні для голосування дільнична комісія з всеукраїнського референдуму в обов’язковому порядку забезпечує можливість виборцю ознайомитися з питанням, що виноситься на всеукраїнський референдум, а в разі якщо на всеукраїнському референдумі пропонується визнати закон України (окремі його положення) таким, що втратив чинність, - текстом такого закону України, а також інформаційними плакатами ініціативної групи, політичних партій, громадських організацій - суб’єктів процесу всеукраїнського референдуму з обґрунтуваннями їхньої позиції щодо питання всеукраїнського референдуму, передбаченими відповідно частиною сьомою статті 30, пунктом 3 частини третьої статті 75 та виготовленими відповідно до статті 93 цього Закону.
10. Розміщення інформаційних плакатів здійснюється з урахуванням можливості ознайомлення з ними осіб, які пересуваються на кріслах колісних, з урахуванням вимог, установлених Центральною виборчою комісією.
11. Дільничні комісії з всеукраїнського референдуму сприяють виборцям, які самостійно не можуть ознайомитися з інформаційними плакатами суб’єктів процесу всеукраїнського референдуму, у доступі до їх змісту в максимально зручний для таких виборців спосіб.