1. Суб’єктом звернення до комісії з всеукраїнського референдуму зі скаргою щодо процесу всеукраїнського референдуму може бути:
1) виборець, права або охоронювані законом інтереси якого щодо участі у процесі всеукраїнського референдуму порушено рішенням, дією чи бездіяльністю суб’єкта оскарження;
2) ініціативна група;
3) політична партія, зареєстрована як суб’єкт процесу всеукраїнського референдуму;
4) громадська організація, зареєстрована як суб’єкт процесу всеукраїнського референдуму;
5) офіційний спостерігач, визначений пунктом 7 частини першої статті 24 цього Закону.
2. Виборець може оскаржити до відповідної комісії з всеукраїнського референдуму рішення, дії чи бездіяльність суб’єктів оскарження, зазначених у цій статті, якщо такі рішення, дії чи бездіяльність порушують особисто його права або охоронювані законом інтереси щодо участі у процесі всеукраїнського референдуму, у тому числі на участь у роботі комісії з всеукраїнського референдуму, на здійснення спостереження, на присутність на засіданні комісії з всеукраїнського референдуму у визначених цим Законом випадках, під час проведення голосування відповідно до цього Закону, незабезпечення передбачених законодавством умов для доступу виборців з інвалідністю до процесу всеукраїнського референдуму.
3. Скарга на дії чи бездіяльність члена дільничної комісії з всеукраїнського референдуму під час проведення голосування може бути подана до відповідної дільничної комісії з всеукраїнського референдуму.
4. Скарга на рішення, дії чи бездіяльність дільничної комісії з всеукраїнського референдуму, її членів може бути подана до окружної комісії з всеукраїнського референдуму, що утворила відповідну дільничну комісію.
5. Скарга на рішення, дії чи бездіяльність окружної комісії з всеукраїнського референдуму, її членів може бути подана до Центральної виборчої комісії.
Скарга на рішення, дії чи бездіяльність дільничної комісії з електронного голосування, її членів може бути подана до Центральної виборчої комісії.