Стаття 17. Обговорення проектів постанов Верховної Ради України про звинувачення Президента України
1. Після закінчення обговорення висновку спеціальної тимчасової слідчої комісії Верховна Рада України переходить до розгляду внесеного народними депутатами України - членами спеціальної тимчасової слідчої комісії проекту постанови Верховної Ради України про звинувачення Президента України чи проекту постанови Верховної Ради України про припинення розгляду питання про імпічмент.
2. На закритому пленарному засіданні Верховної Ради України мають право бути присутніми Президент України та захисник (захисники) його прав, спеціальний прокурор та спеціальні слідчі, включені до складу спеціальної тимчасової слідчої комісії. Запрошуються особи, зазначені у частині третій статті 12 цього Закону.
3. Обговорення проектів постанов Верховної Ради України здійснюється за процедурою повного обговорення в порядку, визначеному Регламентом Верховної Ради України. Доповідачем і співдоповідачами виступають відповідно представник від спеціальної тимчасової слідчої комісії та ініціатори внесення пропозицій (у разі їх внесення) про внесення змін до проекту постанови Верховної Ради України про звинувачення Президента України. В обговоренні беруть участь лише народні депутати України. Іншим особам, зазначеним у частині другій цієї статті, слово надається головуючим на пленарному засіданні Верховної Ради України за їхнім зверненням для повідомлення фактичних довідок, зауважень тощо з питань їхньої компетенції. Слово надається також Президенту України та захиснику (захисникам) його прав для повідомлення фактичних довідок.
4. Після закінчення обговорення головуючий на пленарному засіданні Верховної Ради України оголошує про перехід до голосування щодо тексту проекту постанови Верховної Ради України про звинувачення Президента України, який буде включатися до бюлетеня для таємного голосування.