-
40
Що таке електронний гаманець: плюси та мінуси використання
Електронний гаманець є електронним носієм із вбудованим чипом, що дозволяє зберігати електронні гроші та здійснювати роздрібні платежі.
Електронний гаманець відносять до пристроїв та програмного забезпечення, що здійснює операції поповнення, зберігання, перерахування електронних грошей. Тобто, електронні гаманці зберігають кошти, платіжну інформацію так само, як ваш гаманець зберігає готівку, картки та чеки.
З ним можна оплатити за товар або послугу в онлайн-режимі, переказати гроші на банківську карту, щоб в подальшому зняти їх в банкоматі чи відділенні банку. Деякі е-гаманці дають можливість створити віртуальну карту для оплати покупок онлайн та офлайн в супермаркеті через POS-термінал (можна навіть замовити в банку пластик).
Плюси використання:
Мінуси використання:
Варто звернути увагу на такі моменти й пам’ятати, що електронні гроші — це еквівалент «традиційних» грошей, випускаються вони тільки банками.
Банки України випускають електронні гроші, але послугу електронного гаманця надають розробники відповідного програмного забезпечення.
Перераховуючи гроші на електронний гаманець, ви не перераховуєте їх на рахунок чи депозит у банку. Саме тому ці гроші не є вкладом, на них не поширюються гарантії Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
До речі, портал Finance.ua давно аналізує пропозиції щодо карток в Україні. Щоб допомогти вам з вибором картки онлайн, у нас на сайті працює спеціальний сервіс. З його допомогою можна швидко і комфортно вибрати необхідний саме вам «пластик».
Останні новини
Intel і AMD напружилися: Nvidia випустить власні процесори для ПК уже 2025 року
В захваті навіть ті, хто не любить печінку: вишуканий паштет від Клопотенка
Україна "вперлася в стелю" у виробництві снарядів: Сметанін назвав головну перешкоду
Росіяни можуть залишитися без Google через захмарний штраф, який перевищує ВВП світу
Орхідея зацвіте набагато раніше завдяки спеціальній обрізці: порада шанувальника квітів
Чому Трамп не любить Україну
Нова ракета КНДР, ймовірно, є копією російського "Ярса", - Defence Express
Працевлаштування українців у Німеччині з тріском провалилося: на роботу вийшли менше 1%