Стаття 7. Право роботодавця
1. Право на реєстрацію компонування і усі права, що з цієї реєстрації випливають, має роботодавець автора компонування, якщо компонування створено у зв’язку з виконанням службових обов’язків чи за спеціальним дорученням роботодавця за умови, що трудовим договором (контрактом) не передбачено інше.
{Пункт 1 статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 111-IX від 19.09.2019 }
2. Автор компонування, створеного у зв’язку з виконанням службових обов’язків чи за спеціальним дорученням роботодавця, зобов’язаний подати роботодавцю письмове повідомлення про створене ним компонування разом з матеріалами, що відображають компонування досить ясно і повно.
{Абзац перший пункту 2 статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 111-IX від 19.09.2019 }
Якщо роботодавець протягом чотирьох місяців від дати одержання письмового повідомлення автора не подасть заявки до НОІВ чи не прийме рішення про збереження компонування як конфіденційної інформації, про що він зобов’язаний повідомити письмово автора, то право на реєстрацію компонування переходить до автора.
{Абзац другий пункту 2 статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 111-IX від 19.09.2019 }
3. У разі коли роботодавець використав своє право на реєстрацію компонування чи на збереження його як конфіденційної інформації, автор має право на винагороду відповідно до економічної цінності компонування та іншої вигоди, яку одержав чи міг би одержати роботодавець.
{Абзац перший пункту 3 статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 111-IX від 19.09.2019 }
Винагорода авторові виплачується у розмірі та на умовах, що визначаються письмовою угодою між автором і роботодавцем, яка укладається не пізніше чотирьох місяців від дати одержання роботодавцем повідомлення.
Спори щодо умов одержання автором від роботодавця винагороди та її розміру розв’язуються у судовому порядку.