Стаття 17. Правові наслідки модифікації цифрового контенту та/або цифрової послуги

1. Якщо договором передбачено надання цифрового контенту та/або цифрової послуги упродовж встановленого договором строку, виконавець має право модифікувати цифровий контент та/або цифрову послугу, навіть якщо така модифікація не є необхідною для забезпечення відповідності цифрового контенту та/або цифрової послуги вимогам цього Закону, якщо виконуються такі умови:

1) договір передбачає можливість та вагому причину для такої модифікації;

2) така модифікація проводиться без додаткових витрат споживача;

3) споживач поінформований у чіткий і зрозумілий спосіб про таку модифікацію;

4) у випадках, передбачених частиною другою цієї статті, споживачу повідомлено завчасно на довговічному носії про особливості і час здійснення модифікації та про право відмовитися від договору відповідно до частини другої цієї статті або про можливість збереження цифрового контенту та/або цифрової послуги без такої модифікації відповідно до частини четвертої цієї статті.

2. Споживач має право відмовитися від договору, якщо модифікація негативно впливає на доступ або використання цифрового контенту та/або цифрової послуги споживачем і такий негативний вплив не є незначним. Споживач має право відмовитися від договору без покладення на нього будь-яких пов’язаних з цим платежів протягом 30 днів з дня отримання від виконавця інформації про модифікацію або з дня здійснення виконавцем модифікації цифрового контенту та/або цифрової послуги, залежно від того, яка з цих подій настане пізніше.

3. У разі відмови споживача від договору на підставі частини другої цієї статті застосовуються положення статей 13-16 цього Закону.

4. Положення частин другої, третьої цієї статті не застосовуються, якщо виконавець дозволив споживачу без додаткових витрат підтримувати цифровий контент та/або цифрову послугу без модифікації, і при цьому цифровий контент та/або цифрова послуга відповідають вимогам статей 5-8 цього Закону.

Попередня

17/20

Наступна