Стаття 132. Докази
1. Доказами, на підставі яких комісія з всеукраїнського референдуму встановлює наявність чи відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення суб’єкта звернення, суб’єкта оскарження чи заінтересованих осіб, та інші обставини, що мають значення для правильного розгляду скарги, можуть бути:
1) письмові документи і матеріали (у тому числі електронні), які містять відомості про обставини, що мають значення для правильного розгляду скарги;
2) письмові пояснення суб’єктів процесу всеукраїнського референдуму, посадових і службових осіб органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, відповідних органів правопорядку, отримані на вимогу суб’єкта розгляду скарги, у тому числі членів комісії з всеукраїнського референдуму, на виконання повноважень комісії з всеукраїнського референдуму;
3) речові докази;
4) висновки експертів, надані письмово на запит комісії з всеукраїнського референдуму - суб’єкта розгляду скарги, суб’єкта звернення або суб’єкта оскарження;
5) аудіо-, відеоматеріали.
2. Докази комісії з всеукраїнського референдуму надають суб’єкт звернення із скаргою, суб’єкт оскарження, заінтересовані особи. Комісія з всеукраїнського референдуму - суб’єкт розгляду скарги може звернутися із запитом (витребувати) додаткові докази за власною ініціативою або на прохання суб’єкта звернення із скаргою, суб’єкта оскарження, заінтересованих осіб.
3. У разі якщо суб’єкт звернення із скаргою, суб’єкт оскарження чи заінтересована особа не нададуть доказів для підтвердження обставин, на які вони посилаються, комісія з всеукраїнського референдуму вирішує справу на основі наявних доказів.
4. Комісія з всеукраїнського референдуму бере до розгляду лише ті докази, що мають значення для розгляду скарги. Про відхилення доказів, що не мають значення для розгляду скарги або не мають доказової сили, зазначається у рішенні комісії - суб’єкта розгляду скарги.
5. Обставини (факти), для доведення яких законом установлені певні засоби доказування, не можуть доводитися іншими засобами доказування.
6. Письмові докази подаються в оригіналі або у засвідченій у встановленому порядку копії. Якщо подано копію письмового доказу, комісія з всеукраїнського референдуму має право вимагати подання оригіналу або самостійно витребовує оригінал письмового доказу. Після розгляду скарги комісія на вимогу власника документа повертає оригінал документа, а у справі скарги залишається засвідчена комісією його копія.
7. Комісія з всеукраїнського референдуму оцінює належність, достовірність кожного доказу, достатність і взаємний зв’язок доказів у їх сукупності відповідно до закону. Жодні докази не мають наперед встановленої сили, крім обставин, фактів, встановлених судовим рішенням, що набрало законної сили.